grudziądz

5 kwietnia 2018

Biznes przez zaufanie

Konferencja z okazji 20 urodzin Concret w Grudziądzu, z udziałem Gościa specjalnego Petera Stutz ze Szwajcarii.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ania Urbańska

Sprzedaż przez zaufanie

W jaki sposób świadomie budować relacje z klientem, aby długofalowo prowadzić z nim interesy, z korzyścią dla obu stron? Wykorzystanie najnowszych badań nad mózgiem w rozpoznawaniu motywów zakupowych klientów, zaspokajając ich potrzeby. Czym jest wiarygodność w biznesie i jakie ma znaczenie?

Paweł Jarząbek

Drzwi do liderstwa otwierają się od środka

Przywództwo XXI wieku. Jak wykorzystać wiedzę neuro i najnowsze badania dotyczące mózgu, aby od rekrutacji po budowanie zespołu, dokonywać najlepszych wyborów dla naszego biznesu?

Krzysztof Litwiński

Gdy uczciwość to wszystko, co Ci pozostaje
Krzysztof mając 50 lat, odszedł z korporacji i zmienił nieznaną, zbankrutowaną firmę w prężną, ogólnopolską, sieć nowoczesnych szkół szybkiej nauki angielskiego o bezprecedensowej skuteczności. W powodzenie tego projektu nie wierzył prawie nikt. O tym właśnie opowie nam sam już 5 kwietnia.

Piotr Jankowski

Poza schematem
Jak wyjść ze schematycznego działania? Jak znaleźć przewagi konkurencyjne? Oraz jak odnaleźć swoją własną drogę w biznesie i nie tylko.

Peter Stutz

Zaufanie wygrywa z ceną
Im trudniejszy jest proces decyzyjny, tym ważniejsze jest zaufanie do naszych partnerów biznesowych. Zaufanie jest fundamentalnym warunkiem wstępnym do długoterminowego sukcesu. W jaki sposób je budować? Treningi Structogram pomagają zrozumieć potrzeby klientów oraz pracowników. Prowadzi to finalnie do zwiększonego zaufania w liderstwie oraz sprzedaży
Informacje organizacyjne

5 kwietnia 2018

 
}

10:00 - 15:00

 

Hotel Rad, Chełmińska 144

 
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

milena@3kolorymozgu.pl

 

664 338 070